Bolluk anahtarı reikisi sizi güç, şifa, temizlenme ve kendinize bolluk çekmenin pozitif ruh ve kaynak enerjilerine bağlar. Bolluğunuz ruhsal düzlemde birikmiş durumda sizi beklemektedir. Hayal edebileceğinizden fazlasına sahipsiniz. Sizi bolluk ve zenginliğe ulaşmaktan alıkoyan her ne varsa bolluk anahtarı reikisi sayesinde bir enerji bağlantısı ve gücü ile aşmanızı sağlar. Engelleriniz kalktıkça enerjiniz yükselir ve bolluk ile uyum içinde vibrasyonlar verir. Bu sistemin enerjileri güçlüdür ve rahatlama, iç huzur ve bilgelik sağlayarak mutluluk ışığınızın parlamasını sağlar.

Bolluk ve zenginliğimize birçok şey müdahale edebilir fakat akışımızı engelleyen en önemli şey negatif enerji ve duygulardır. Yeterli bolluğa sahip olmadığınız konusunda ne zaman endişe, kuşku veya korku duyarsanız enerjiler sıkışır. İnsanız ve fiziksel bir yaşamı sürdüren enerjisel varlıklar olsak da hepimiz zaman zaman bazı şeylerin bize uzak veya üstesinden gelinemez olduğunu hissedebiliriz. Odağımızı bolluktan yeterli miktarda bolluğa sahip olmadığımız noktasına çevirdiğimiz anda bolluk ve zenginlik akışımızı kapatırız. O anda odağımız değişmiştir ve dikkatimiz yokluk ve sınırlılığa yönlenmiştir.

Bolluk anahtarı sistemi 0 negatif enerjileri ortadan kaldırmanıza ve bolluğunuzu engelleyen şeyleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olan bir sistemdir. Fakat aynı zamanda her zaman ve her yerde dikkatinizi pozitif bolluğa çekmeye yarayan bir anahtar sembolü sağlar. Ne zaman sınırlanmış, yokluk içinde hissederseniz sembolü aktive ederek düşüncelerinizi zenginliğe, mutluluğa ve bolluğa yönlendirebilirsiniz.