RA ~SHEEBA; Evrensel Yaşam Enerjisi’nin çok kuvvetli bir bölümüdür. İnsanlığın toplam titreşimi, istenen titreşim seviyesine ulaştı ve bilgi enerji girdapları süzülmeye başladı. Bu seviyeye Mısır’da “Gözetleyiciler”in titreşimi en sonunda bu seviyeye ulaştığında erişilmişti. Esas oyuncular hazırdı ve insanlara bunu aktaracak olan Pharaoh’tu. Pharaoh öldükten sonra hepsi kayboldu. Şimdi bu esas oyuncular tekrar “oyun tahtasında”…
“RA” enerjisinin “SHEEBA” enerjisi ile ilk defa birleşmesidir.
“SHEEBA” sevginin; cinsel, yaratıcı, neşeli ifadesi ve kaynağı direkt bağlı olan EVRENSEL SİFA ENERJİSİNİN “dişi” kısmıdır.
“RA” Kaynağı, Büyük Merkezi Güneş!tir.
“SHEEBA” “RA” ya giden yolu gösterir. Sadece Sheeba aracılığıyla “RA”ya erişilebilir ve Yuva’ya giden doğru yolu bulabiliriz. RA ~SHEEBA sifası doğrudan çakralar üzerinde çalışır. DNA’mızı ve elektromanyetik alanımızı değişime ugratir. Bu sekilde bize SEVGİ’yi öğretir ve onunla bağlantımızı kurar. SEVGİ herseviyede ilerlememize yardımcı olan şeydir. Enerjiye sahip çıkmalı ve titresimin bizi değiştirmesine izin vermeliyiz. Işığa sahip çıkın. Işığımızı herkese gösterelim ve ışığı kimlerin fark ettiğini görelim. RA-SHEEBA, Evrensel Yaşam Enerjisi’nin çok kuvvetli bir bölümüdür. Kadim Mısır bilgeliğini ve Atlantis bilgisini dualite planına adapte eden bir tekâmül öğretisidir. İçimizdeki eril ve dişil yanın dengelenmesi ve bir harmoni içinde yaşayabilmesini hedefleyen heyecan verici, bir o kadar da şaşırtıcı ve neşeli bir seminerdir. Bu seminer; Ra-Sheeaba masterlik semineri ve Ra-Sheeba enerjisinin güncel Yeni Yolda Yürümek seminerini de içermektedir.